تابلو اعلانات

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۷، سال جدید را سال «حمایت از کالای ایرانی» نام‌گذاری کردند:
«...امیدوارم ان‌شاءالله خدای متعال کمک کند، هم به مسئولین، هم به مردم که بتوانند وظایف خودشان را به بهترین وجهی انجام بدهند و امسال این شعار را -که شعار «حمایت از کالای ایرانی» است- به معنای واقعی کلمه به تحقّق برسانند.»

واریز کمک های نیکوکاران با کارتهای عابر شبکه شتاب و تلفن های همراه:
 
 
آمار مراجعات
مهمان :  10
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  4
دیروز :  0
کل مشاهده :  53477
01 02 03
خیرین، با خدا معامله کرده اند.
  ستاد دیه البرز به دنبال اینست که افراد غیر بزهکار با جرایم غیر عمد را کمک نماید و الحمدالله در این زمینه ، ستاد دیه استان البرز بعنوان یکی از ستادهای دیه  برجسته کشور ، بسیار موفق عمل کرده است.
خزانه دار ستاد دیه البرز با اشاره به تلاش تیمی از عزیزان در ستاد دیه استان در راستای گذشت شاکیان ، اظهار داشت: طبیعی است که بتوانیم به سمتی برویم تا افرادی که طلب دارند  بتوانند به طلبشان برسند.
وی افزود: اینکه طلبکاران عزیز ، گذشت می کنند، مرضی رضای خداست.
کولیوند در ادامه بابیان اینکه گذشت طلبکاران، روند رو به جلویی را تکرار می کند، از تمام مجموعه شاکیان  و خیرین محترمی که کمک کردند تا این روند آغاز شود، تشکر و قدردانی نمود و خاطرنشان ساخت: از دولت هم تشکر می کنیم که در طی سالهای 91، 92 و 93، بودجه ها و تسهیلات خوبی را برای زندانیان غیر بزهکار فراهم نموده است.
نماینده مردم کرج ، اشتهارد،فردیس و آسارا در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از کمک بانک های کرج، از مجموعه دست اندرکاران ستاد دیه استان البرز نیز تشکر ویژه نمود و تصریح کرد:
 بعضی ناخودآگاه و غیرعمد ، اتفاقی برایشان می افتد که باعث می گردد سالهای سال  گرفتار زندان شوند و پس از آزادی نیز دوباره باید روی پای خودشان بایستند. برای ایستادن هم باید پشتوانه ی قوی داشته باشند. ستاد دیه می تواند هم در تسهیل آزادی و هم پس از آزادی این دسته از مجرمان غیر بزهکار، پشتوانه ی قوی باشد.
دکترمحمدجواد کولیوند با اشاره به اعتماد خیرین نسبت به ستاد دیه خاطرنشان کرد: خیرین عزیزی که منابع مالی شان را در اختیار ستاد  دیه گذاشته اند، ما هم بدرستی این منابع را مدیریت نمودیم که موجب خوشحالی و شادمانی خانواده های زندانیان فراهم شد که قطعا رضایت خداوند متعال هست و خداوند هم نگاه ویژه تری به خیرین عزیز دارد.
وی تصریح کرد: مطمنا خیرین عزیز، گره هایی زیادی در زندگی شان به واسطه ی همین کمک ها از سر راهشان برداشته شده است. فرزندانشان، آینده خود و خانواده شان، اقوام و همه کسانی که با آنها زندگی می کنند، مملو از خیر و برکت است.
خزانه دار ستاد دیه استان البرز در پایان با بیان اینکه این خیر بودن، در قیامت به داد آنها می رسد، اظهار داشت: در روزی که نه مال ، نه فرزند و نه کسی به فریاد من و شما می رسد، این کارهای خیر است که به فریاد می رسد چراکه: خیرین با خدا معامله کرده اند.