کیست که به خدا «قرض الحسنه‌ای» دهد، (و از اموالی که خدا به او بخشیده، انفاق کند،) تا آن را برای او، چندین برابر کند؟ و خداوند است (که روزی بندگان را) محدود یا گسترده می‌سازد؛ (و انفاق، هرگز باعث کمبود روزی آنها نمی‌شود). و به سوی او باز می‌گردید (و پاداش خود را خواهید گرفت). البقرة 245

تابلو اعلانات

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال 1400 هجری شمسی، با تبریک عید عید نوروز به هم‌میهنان بویژه خانواده‌های معظم شهیدان و جانبازان و همه ملت‌هایی که نوروز را گرامی می‌دارند، و با ابراز امیدواری به کسب برکات مادی و معنوی از تقارن سال جدید با اعیاد شعبانیه و متبرک شدن سال 1400 به دو عید نیمه‌شعبان و جشن ولادت حضرت ولی‌عصر(عج)، سال جدید را سال «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» نامگذاری کردند.

واریز کمک های نیکوکاران با کارتهای عابر شبکه شتاب و تلفن های همراه:
 
 
آمار مراجعات
مهمان :  10
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  16
دیروز :  357
کل مشاهده :  651315
مصاحبه
  « کی داده و کی گرفته» یک مثل غیر مستعمل ایرانی است ؟!
    محمدباقرمقدسی، مدیرعامل ستاد دیه البرز با اشاره به سابقه این نهاد
  مردمی در استان گفت: ستاد دیه البرز که از نیمه اول سال 1390 و با همت نیکوکاران فعالیت رسمی خود را آغاز کرده، به لطف الهی تا به امروز با همراهی مسئولین دلسوز... ادامه...


آخرین اخبار و رویدادها
1400/02/16 10:28

12نفر از زندانیان غیر عمد در استان البرز را زنان تشکیل می دهند

مدیر ستاد دیه استان البرز: 12 نفر از زندانیان غیر عمد در استان خانم و مابقی آقا هستند.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان البرز و به نقل از پایگاه خبری البرز، محمد باقر مقدسی در گفت وگو با خبرنگار همگام با البرز در کرج، اظهار داشت: حدود 210 نفر زندانی واجد شرایط آزادی در استان وجود دارد که بدهکار مالی،جرایم غیر عمد و مهریه و نفقه هستند.
وی افزود: در هفته گذشته در شهرستان فردیس گلریزانی انجام شد که با این گلریزان تعدادی از زندانیان واجد شرایط به آغوش گرم خانواده های خود برمی گردند.
مدیر عامل ستاد دیه استان البرز عنوان کرد: گلریزانی نیز به صورت مجازی و با همکاری صدا و سیمای مرکزی در 28 ماه مبارک رمضان برای آزادی زندانیان واجد شرایط برگزار می کنیم که آنها نیز به آغوش گرم خوانواده های خود بازگردند.
مقدسی با اشاره به اینکه از این تعداد زندانی 13 نفر زندانی مهریه و حدود 9 نفر زندانی مهریه و نفقه هستند،گفت: 2نفر بدهکار دیه و مابقی زندانیان بدهکار مالی هستد.
مدیر کل ستاد دیه استان البرز ادامه داد: از این تعداد از زندانیان 12 نفر خانم و مابقی آنها آقایان هستند.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :