کیست که به خدا «قرض الحسنه‌ای» دهد، (و از اموالی که خدا به او بخشیده، انفاق کند،) تا آن را برای او، چندین برابر کند؟ و خداوند است (که روزی بندگان را) محدود یا گسترده می‌سازد؛ (و انفاق، هرگز باعث کمبود روزی آنها نمی‌شود). و به سوی او باز می‌گردید (و پاداش خود را خواهید گرفت). البقرة 245

تابلو اعلانات

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۷، سال جدید را سال «حمایت از کالای ایرانی» نام‌گذاری کردند:
«...امیدوارم ان‌شاءالله خدای متعال کمک کند، هم به مسئولین، هم به مردم که بتوانند وظایف خودشان را به بهترین وجهی انجام بدهند و امسال این شعار را -که شعار «حمایت از کالای ایرانی» است- به معنای واقعی کلمه به تحقّق برسانند.»

واریز کمک های نیکوکاران با کارتهای عابر شبکه شتاب و تلفن های همراه:
 
 
آمار مراجعات
مهمان :  7
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  26
دیروز :  200
کل مشاهده :  571066
مصاحبه
  « کی داده و کی گرفته» یک مثل غیر مستعمل ایرانی است ؟!
    محمدباقرمقدسی، مدیرعامل ستاد دیه البرز با اشاره به سابقه این نهاد
  مردمی در استان گفت: ستاد دیه البرز که از نیمه اول سال 1390 و با همت نیکوکاران فعالیت رسمی خود را آغاز کرده، به لطف الهی تا به امروز با همراهی مسئولین دلسوز... ادامه...


آخرین اخبار و رویدادها
1399/09/22 14:16

به همت نیکوکار البرزی:آزادی مددجوی محکوم دیه، پس از 7ماه تحمل حبس، بعلت انفجار گاز منزل


مددجویی که به علت نشت گاز آبگرمکن، منزل اجاره ای اش، منفجر و در پی آن دوستش، دچار سوختگی گردید و بدلیل عدم پرداخت خسارت دیه، در زندان تحمل حبس می‌کرد، با همت والای یکی از خیرین البرزی در تقبل سه چهارم مبلغ دیه، پس از 7 ماه از زندان، آزاد گردید.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان البرز،
این مددجوی 27 ساله، همکار و دوستش را به منزل، دعوت کرده بود و به علت نشت گاز، با زدن کلید برق، احتراق بوجود آمده، باعث سوختگی خود و دوستش از ناحیه صورت و دستها گردیدند.
گفتنی است درپی تشکیل پرونده مددجو در ستاد دیه استان البرز، یکی از نیکوکاران خیر اندیش، وقتی در جریان این پرونده قرار می‌گیرد، در نهایت سخاوت، مبلغ یک میلیاردو پانصد میلیون ریال پرداخت می نماید و با گذشت بخشی از دیه توسط شاکی، موجبات آزادی مددجو از زندان فراهم می گردد.
پدر مددجو نیز با قدردانی از عوامل رهایی فرزندش از حبس، برای بانیان این حرکت خداپسندانه، از صمیم قلب، آرزوی خیر، برکت و سلامتی نمود.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :