کیست که به خدا «قرض الحسنه‌ای» دهد، (و از اموالی که خدا به او بخشیده، انفاق کند،) تا آن را برای او، چندین برابر کند؟ و خداوند است (که روزی بندگان را) محدود یا گسترده می‌سازد؛ (و انفاق، هرگز باعث کمبود روزی آنها نمی‌شود). و به سوی او باز می‌گردید (و پاداش خود را خواهید گرفت). البقرة 245

تابلو اعلانات

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۷، سال جدید را سال «حمایت از کالای ایرانی» نام‌گذاری کردند:
«...امیدوارم ان‌شاءالله خدای متعال کمک کند، هم به مسئولین، هم به مردم که بتوانند وظایف خودشان را به بهترین وجهی انجام بدهند و امسال این شعار را -که شعار «حمایت از کالای ایرانی» است- به معنای واقعی کلمه به تحقّق برسانند.»

واریز کمک های نیکوکاران با کارتهای عابر شبکه شتاب و تلفن های همراه:
 
 
آمار مراجعات
مهمان :  5
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  272
دیروز :  142
کل مشاهده :  556236
مصاحبه
  « کی داده و کی گرفته» یک مثل غیر مستعمل ایرانی است ؟!
    محمدباقرمقدسی، مدیرعامل ستاد دیه البرز با اشاره به سابقه این نهاد
  مردمی در استان گفت: ستاد دیه البرز که از نیمه اول سال 1390 و با همت نیکوکاران فعالیت رسمی خود را آغاز کرده، به لطف الهی تا به امروز با همراهی مسئولین دلسوز... ادامه...


آخرین اخبار و رویدادها
1399/06/23 11:21

به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس: آیین آزادی 25 زندانی جرایم غیر عمد برگزار شد

روز پنجشنبه بیستم شهریور، آیین آزادی 25 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد و غیر بزهکاری استان البرز، در ندامتگاه کرج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه، نمایندگی استان البرز، بدهی این مددجویان آزاد شده بالغ بر 27 میلیارد ریال بود که بطور عمده شامل بدهی های مالی و مهریه بوده است.


این گزارش حاکیست: در این مراسم رییس کل دادگستری البرز و جمعی از اعضای شورای قضایی و نیز تعدادی از نیکوکاران استان حضور داشتند.

محمدباقر مقدسی، مدیر ستاد دیه البرز ضمن تقدیر و تشکر از تمامی مسئولین قضایی استان و خیرین نیک اندیش، اظهار داشت: 148نفر از مددجویان جرایم غیرعمد و غیربزهکار استان البرز، از ابتدای سال جاری تاکنون با بدهی بالغ بر 50 میلیارد ریال از طریق ستاد دیه استان ازاد و به آغوش گرم خانواده ها بازگشتند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر211 مددجوی زندانی جرایم غیرعمد که نیازمند کمک جهت آزادی می باشند، در زندانهای استان تحمل حبس می نمایند، خاطرنشان کرد: امید است با توجه به منابعی که از طریق کمکهای مالی خیرین عزیز و تسهیلات بانکی در اختیار ستاد دیه استان است، بتوانیم در ماه های آینده نسبت به آزادسازی این مددجویان نیز اقدام نماییم. ان شاءالله


نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :