کیست که به خدا «قرض الحسنه‌ای» دهد، (و از اموالی که خدا به او بخشیده، انفاق کند،) تا آن را برای او، چندین برابر کند؟ و خداوند است (که روزی بندگان را) محدود یا گسترده می‌سازد؛ (و انفاق، هرگز باعث کمبود روزی آنها نمی‌شود). و به سوی او باز می‌گردید (و پاداش خود را خواهید گرفت). البقرة 245

تابلو اعلانات

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۷، سال جدید را سال «حمایت از کالای ایرانی» نام‌گذاری کردند:
«...امیدوارم ان‌شاءالله خدای متعال کمک کند، هم به مسئولین، هم به مردم که بتوانند وظایف خودشان را به بهترین وجهی انجام بدهند و امسال این شعار را -که شعار «حمایت از کالای ایرانی» است- به معنای واقعی کلمه به تحقّق برسانند.»

واریز کمک های نیکوکاران با کارتهای عابر شبکه شتاب و تلفن های همراه:
 
 
آمار مراجعات
مهمان :  4
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  274
دیروز :  142
کل مشاهده :  556238
مصاحبه
  « کی داده و کی گرفته» یک مثل غیر مستعمل ایرانی است ؟!
    محمدباقرمقدسی، مدیرعامل ستاد دیه البرز با اشاره به سابقه این نهاد
  مردمی در استان گفت: ستاد دیه البرز که از نیمه اول سال 1390 و با همت نیکوکاران فعالیت رسمی خود را آغاز کرده، به لطف الهی تا به امروز با همراهی مسئولین دلسوز... ادامه...


آخرین اخبار و رویدادها
1399/02/17 10:14

خبرگزاری موج البرز: برگزاری گلریزان غیر حضوری در البرز

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، در نشست هیئت امنای ستاد دیه استان البرز که با حضور رئیس کل دادگستری استان البرز ، دادستان عمومی و انقلاب کرج، مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی استان، مدیرعامل ستاد دیه استان و دیگر اعضای این ستاد برگزار شد حسین فاضلی با اشاره به سابقه تشکیل ستاد دیه گفت: این ستاد از ابتکارات شهید لاجوردی بود که از سال 1369 آغاز شده و تاکنون ادامه داشته است و تاکنون نزدیک به 140 هزار نفر در کشور به واسطه حمایت‌های این ستاد آزاد شده‌اند.

   وی افزود: این ستاد در راستای کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد از قبیل تصادفات و حوادث کار و بدهکارانی که از تمکن مالی برخوردار نیستند و حکم قطعی قضایی درباره آن‌ها صادر شده فعالیت دارد.
   فاضلی با اشاره به اقدامات ستاد دیه استان البرز که از زمان تاسیس استان آغاز شده گفت: این ستاد از سال 90 تا 98 روند به رو به رشدی داشته که نشان دهنده پشتوانه مردمی آن است و با همراهی مردم، خیران و نیکوکاران و دستگاه‌های کمک کننده، اهداف ستاد محقق شده است. وی با تبیین اقدامات حمایتی قوه قضائیه در بحبوحه بحران شیوع ویروس کرونا بیان کرد: با توجه به دستورات رئیس قوه قضائیه تعداد زیادی از زندانیان به مرخصی اعزام شدند تا از این فرصت به منظور اخذ رضایت و حضور در کنار خانواده خود استفاده کنند.
   عالی ترین مقام قضایی استان البرز افزود: در بخشی دیگری از اقدامات حسب دستور حضرت آیت‌الله رئیسی، پرونده همه زندانیان به صورت موردی در کمیسیون ویژه‌ای بررسی شده تا زندانیان مشمول نهادهای ارفاقی از قبیل آزادی مشروط و تعلیق اجرای مجازات، شناسایی و حکم مقتضی منتهی به آزادی در مورد آن‌ها صادر شود؛ همچنین برای محکومانی که تا شهریور امسال محکومیت آنها به اتمام می رسد، با لحاظ شرایط از مرخصی منتهی به آزادی بهره مند شوند.
   وی از برگزاری گلریزان ستاد دیه به منظور جذب کمک های مردمی و خیران در روز پنج شنبه (سیزدهم ماه رمضان) خبر داد و بیان کرد: با توجه به شرایط کنونی و پرهیز از برگزاری تجمعات، سنت حسنه گلریزان آزادی زندانیان با همکاری صداوسیمای مرکز استان البرز از ساعت 18 روز پنج شنبه (18 اردیبهشت) در برنامه «ماه عاشقی» به صورت غیرحضوری برگزار خواهد شد.
   نماینده عالی قوه قضائیه در استان البرز ضمن درخواست از مردم و نیکوکاران برای شرکت در این اقدام حسنه گفت: مردم مطمئن باشند پرونده کسانی که مشمول حمایت ستاد دیه می شوند، به دقت بررسی شده و صرفا افراد نیازمند که به دلیل ارتکاب جرایم غیرعمد یا بدهکار نیازمند که در زندان هستند آزاد می‌شوند و افرادی خارج از چارچوب اساسنامه ستاداز این حمایت‌ها برخوردار نخواهند شد.
    فاضلی هریکندی به عنوان رئیس هیئت امناء ستاد دیه استان البرز متذکر شد: در سال گذشته 507 نفر از زندانیان نیازمند با کمک خیران و از طریق ستاد دیه استان البرز آزاد شده اند که بدون اعتماد مردمی این موفقیت کسب نمی‌شد.
   در ابتدای این نشست که به بررسی 25 پرونده اختصاص داشت محمدباقر مقدسی مدیرعامل ستاد دیه استان البرز و مرتضوی مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی استان البرز گزارشی از اقدامات خود ارائه کردند.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

e

لبخندسوالتعجبشیطانفرشتهسبزخمیازههیپنوتیزمتلفنوحشتناکناراحتقلبعصبانیگریهخرخونساکتخوشمزهدروغگوتماسعجلهچشمکخجالتمغرورخندهگلقهرمتفکرمنتظرکلافهراکنیشخندزبانعینکخنثیخوابدلقکاوهافسوسخداحافظشکستپلکماچنگرانابروشوخیابلهدستاوغزودباشتاییدبغلدلشکستهشرمندهقهقههبازندههورااضطرابگاوچرانرویامن نبودم

پاسخ
برچسب ها :