کیست که به خدا «قرض الحسنه‌ای» دهد، (و از اموالی که خدا به او بخشیده، انفاق کند،) تا آن را برای او، چندین برابر کند؟ و خداوند است (که روزی بندگان را) محدود یا گسترده می‌سازد؛ (و انفاق، هرگز باعث کمبود روزی آنها نمی‌شود). و به سوی او باز می‌گردید (و پاداش خود را خواهید گرفت). البقرة 245

تابلو اعلانات

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۷، سال جدید را سال «حمایت از کالای ایرانی» نام‌گذاری کردند:
«...امیدوارم ان‌شاءالله خدای متعال کمک کند، هم به مسئولین، هم به مردم که بتوانند وظایف خودشان را به بهترین وجهی انجام بدهند و امسال این شعار را -که شعار «حمایت از کالای ایرانی» است- به معنای واقعی کلمه به تحقّق برسانند.»

واریز کمک های نیکوکاران با کارتهای عابر شبکه شتاب و تلفن های همراه:
 
 
آمار مراجعات
مهمان :  8
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  10
دیروز :  200
کل مشاهده :  539542
مصاحبه
  « کی داده و کی گرفته» یک مثل غیر مستعمل ایرانی است ؟!
    محمدباقرمقدسی، مدیرعامل ستاد دیه البرز با اشاره به سابقه این نهاد
  مردمی در استان گفت: ستاد دیه البرز که از نیمه اول سال 1390 و با همت نیکوکاران فعالیت رسمی خود را آغاز کرده، به لطف الهی تا به امروز با همراهی مسئولین دلسوز... ادامه...


آخرین اخبار و رویدادها
1399/01/30 11:41

آزادسازی ۵۰۷ نفر از زندانیان غیر عمد توسط ستاد دیه البرز در سال98

ستاد دیه استان البرز در سال گذشته ۱۳ زن و ۴۹۴ مرد و در مجموع ۵۰۷ زندانی جرائم غیرعمد و غیر بزهکاری را از زندان آزاد نموده است.
به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان البرز، بیشترین تعداد این کمک ها به ترتیب متعلق به بدهکاران مالی، مهریه، نفقه تصادفات رانندگی و حوادث کارگاهی بوده است.

محمد باقر مقدسی، مدیر ستاد دیه البرز، مبلغ کل بدهی های مددجویان زندانیان آزاد شده را بالغ بر یک هزار و ۸۳۰ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: از این مقدار، ستاد دیه استان البرز توانست از ۱۱۹ نفر از شاکیان، بیش از سیصد و هفتاد و پنج میلیارد ریال اخذ گذشت نماید که جا دارد از این شاکیان نیکوکار قدردانی نماییم.

وی خاطر نشان کرد : منابع کمک به این 507 مددجو جهت آزادی، از محل منابع ستاد دیه، تسهیلات بانکی، شرکت‌های بیمه و صندوق تامین خسارتهای بدنی اخذ گردیده است.

وی در پایان با اشاره به در پیش بودن ماه نزول قرآن، ماه مبارک رمضان را فرصتی دوباره برای خیرین محترم و نیکوکاران خیراندیشی برشمرد که برای کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد و غیره بزهکاری، همچون سال‌های گذشته، ستاد دیه استان البرز را یار و مددکار خواهند بود‌‌؛ ان شاءالله.

خاطرنشان می گردد :
نیکوکاران خیر اندیش جهت کمکهای مالی، می‌توانند به شماره حساب بانک ملی: 0125252525002

یا عابربانک ملی شماره: 6037991899944403

یا واریز از طریق کدUSSD:
7777026#*780*

یا از طریق وب سایت ستاد دیه (واریز اینترنتی): HTTP://alborzipro.ir

یا بطور حضوری در دفتر ستاد دیه، نمایندگی استان البرز، به نشانی:
کرج، بلوار دانش آموز، ساختمان اداره کل زندانهای استان البرز، طبقه پنجم، ستاد دیه البرز،مبالغ خود را واریز نمایند.

تلفن و فکس:
026-32745606
026-32740736

#ستاددیه_البرز
#آزادی_زندانیان_غیرعمد

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :